הרצאות

חשוב ביותר להמשיך ללמוד להנות מאתגרים ולסבול אי בהירות, בסופו של דבר אין תשובות חד משמעיות (מרטינה הורנר)

אני מרצה בעקרון בשתי רמות עיקריות שנועדו לסוגי קהלים שונים שהעיקרים בהם :

ברמת התמחות-

שנועדה לאנשי מקצוע. אם זה אנשי בטוח ופנסיה, יועצי השקעות בבנקים , הכנה לבחינות הרישוי של הרשות לניירות ערך וכו'.

ברמת העשרה או ידע כללי-

מיועדת למי שרוצה ללמוד את התחום , אבל לא עוסק בו באופן מקצועי. זה יכול להיות לקהל הרחב, לעובדי ארגון שמצ'פר את עובדיו בהרצאות מעניינות.

לפורשי צה"ל או כל ארגון אחר שיש לו קבוצות פורשים שהוא רוצה לתת להם כלים אובייקטיבים להתמודד עם ההשקעות בעת שיפרוש.

רמת ההרצאה מותאמת לסוג הקהל והרקע שלו עד כמה שניתן לאבחן את זה, יש לי טכניקות לזהות את רמת הקהל בשלב ההתחלתי.(שאלות למשל )

ההרצאות מועברות בהומור רב, נשענות על מקרים אוטנטיים בלווי פרטים מדויקים כמו תאריכים ושמות, מהטעם הפשוט שאני עוסק בתחום ולא מכיר אותו מלימוד תיאורטי. (מאוגוסט 1975 ) כשבחלק מהאירועים המשמעותיים  בשוק ההון שהיוו אבני דרך נטלתי חלק פעיל כמנהל בכיר ומקבל החלטות. (כמו משבר מניות הבנקים ב 1983 ).

אני נוהג לקשור בין האקטואליה והמקרו כלכלה וארועים בשוק ההון, ולפשט לקהל מושגים שונים שהקהל שומע ולא תמיד מבין, ובדרך זו הקהל מחבר בין המושגים ומה שהוא שומע בתקשורת.

ההיזון החוזר (הפידבק ) מההרצאות הוא מצוין שכן הן מועברות באופן קליל שמותאם לרמת הקהל, מלווה בהומור שנון שמקל על קליטת החומר.

הייתי מרצה בזמנו בשבתרבות עם משה נסטלבאום (מנהל הטלויזיה ), היתה לי תכנית רדיו בשידור חי בתחום הפיננסים ברשת ב' בשם "פתוח", כיום אני מופיע בפינה קבועה ברדיו אזורי, פעם בשבוע , בנושאים בתחום הכלכלה ושוק ההון.

שלח

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

 

שם:

 

*שדה חובה

טלפון:

 

*שדה חובה

דוא"ל:

This field is required.

הודעה:

This field is required.