ייעוץ משפטי

שים את ידיך על תנור לוהט לדקה וזה מרגיש כמו שעה, שב עם אישה יפה לשעה וזה מרגיש כמו דקה, זו תורת היחסות

(אלברט איינשטיין)

 

ייעוץ משפטי ראשוני וחוות דעת מקצועיות

תופתעו לשמוע לכמה משקיעים יש עילת תביעה מול הגוף שעסק בהשקעותיהם  !!!

והם כלל לא יודעים זאת, או אינם מודעים לכך כשהגוף שעומד מאחורי העוולות שעשה למשקיע דואג "להסביר" למשקיע שאין לו CASE בנימוקים של, "אתה חתמת על מסמכים שפוטרים אותנו…" , " מותר למנהל השקעות להפסיד…" וכו'.

אכן, מותר למנהל השקעות להפסיד , אכן חתימה על מסמכים יוצרת אשליה שאין מה לעשות וזה ממש לא נכון.

קודם כל חשוב לדעת, שאם יש סיכוי להוכיח CASE , בראיות מוצקות במיוחד, כדאי לתבוע ולו להחזיר חלק מהנזק, במיוחד כשהגוף פועל תחת הסדרה (רגולציה ) ולפיכך הוא חייב שיהיה לו בטוח, כלומר יש גם מי שישלם.

אני מבקש להדגיש שאיני עו"ד, אבל הידע והניסיון שלי בתחום הוא רב.

אם ניתן להוכיח שמנהל ההשקעות, יועץ השקעות או משווק, לא הפגין נאמנות לאינטרס של המשקיע (ואיש מקצוע יכול לזהות זאת, והגשתי בעבר דו"חות מומחה על כך לבית המשפט ), גם מסמכים חתומים לא מגבילים את הזכות לתבוע פיצוי, אם יועץ הבנק דחף משקיע להשקיע במוצרים בעלי סיכון גבוה (אופציות מעו"ף למשל, במיוחד כתיבות ), במיוחד אם זה היה כנגד אשראי, הרי שיש פה בסיס לתביעה למרות כל המסמכים החתומים.

חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, שנקרא לו בקיצור "חוק היעוץ " מסדיר במפורש את חובות מנהל או משווק או יועץ ההשקעות , ואת אחריותם ואם ניתן להוכיח שהחוק הופר, יש CASE טוב למשקיע גם אם הוא חתום על מסמכים שלכאורה פוטרים את הגוף שעבר עבירות על חוק היעוץ.

זה כולל חברות לניהול תיקים, מנהלי השקעות פרטיים, בנקים ו/או יועצי השקעות בבנק.

אני קשור עם עו"ד שמתמחים בתחום, אבל כל אחד יכול כמובן להחליט עם מי הוא רוצה לעבוד.

אם מישהו חש שנעשה לו עוול ובמיוחד הופרה חובת הנאמנות כלפיו כפי שהחוק דורש, אני מבצע בדיקה ראשונית, מייעץ לפי דעתי המקצועית איפה נעברו העבירות ולעיתים גם כותב דו"ח מומחה שמוגש לבית המשפט, ועומד בחקירה הנגדית מול עוה"ד של הגוף הנתבע.

אני מבקש להדגיש שאין להבין ממה שכתוב באתר שיש CASE באופן אוטומטי, כל מקרה לגופו.

פעמים רבות דו"ח מומחה שמוגש מקצועית והשופט מתרשם " שיש בו בשר ", השופט מרמז לנתבעים לנסות ולהגיע להסדר, רמז שיש לתובע CASE, ואם מגיעים להסדר זה אף מייתר את שלב החקירות, והאגרה בד"כ מושבת לתובע. (אותו 1.25% ששולם כמקדמה בעת הגשת התביעה על חשבון  ה- 2.5% שזו האגרה המלאה )

שלח

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

 

שם:

 

*שדה חובה

טלפון:

 

*שדה חובה

דוא"ל:

This field is required.

הודעה:

This field is required.